خبر

میراث ایرانی: اخبار ورزش های سنتی و محلی

بازگشت

به گزارش رادیو ورزش؛ مسابقه سوارکاری استقامت در سیرجان با قهرمانی دو سوارکار لرستانی به پایان رسید. مسابقات سوارکاری استقامت FEI در سطح CEI1 در روزهای بیست و یکم و بیست و دوم آبان ماه در سیرجان برگزار شد.

سالاری مدیر روابط عمومی فدراسیون سوارکاری گفت: مسابقات چهارستاره قطر در رشته ی پرش اسب در دی ماه را پیش رو داریم که در حال آماده کردن مقدمات حضور تیم ملی در این مسابقات می باشیم، مشکل قرنطینه برطرف شده اما همچنان مشکل حمل و نقل اسب ها وجود دارد.

مینا فراهانی مسئول کمیته ی ولتیژ گفت: ولتیژ ژیمناستیک روی اسب می باشد که برای پسران و دختران قابل اجرا است، این ورزش اثر درمانی هم دارد و افرادی که مشکل حرکتی دارند از این طریق درمان می شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون چوگان دومین دوره ی جام نیروهای مسلح چوگان روز یکشنبه 24 آبان با قهرمانی نیروی زمینی ارتش الف به پایان رسید. این رقابت ها به همت ارتش جمهوری اسلامی ایران و حمایت فدراسیون چوگان و با حضور میهمانان کشوری و لشکری برگزار شد در این دوره سه تیم نیروی انتظامی، ارتش الف و ب ، شرکت داشته که در نهایت تیم ارتش زمینی الف مقام اول را کسب می کند.

برنامه میراث ایرانی با رویکرد پرداختن به رشته های ورزشی روستایی و کبدی و چوگان ساعت10:05 صبح های جمعه به تهیه کنندگی مریم رستمی و با اجرای مسعود اسکویی تقدیم علاقه مندان این برنامه می شود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


برنامه های مرتبط